اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت تری کلرواستیک اسید

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی تری کلرواستیک اسید

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم تری کلرواستیک اسید گسترده ترین شبکه تجارت تری کلرواستیک اسید را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی تری کلرواستیک اسید از قبیل تامین عمده تری کلرواستیک اسید ، خرید عمده تری کلرواستیک اسید ، فروش عمده تری کلرواستیک اسید ، صادرات و واردات مستقیم تری کلرواستیک اسید ، انبارداری تری کلرواستیک اسید ، نگهداری و بسته بندی تری کلرواستیک اسید و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با تری کلرواستیک اسید را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش تری کلرواستیک اسید با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت تری کلرواستیک اسید میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم تری کلرواستیک اسید

تقاضای تامین مستقیم تری کلرواستیک اسید در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم تری کلرواستیک اسید جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی تری کلرواستیک اسید شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم تری کلرواستیک اسید اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم تری کلرواستیک اسید به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرواستیک اسید از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرواستیک اسید از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرواستیک اسید از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرواستیک اسید از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرواستیک اسید از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان تری کلرواستیک اسید از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده تری کلرواستیک اسید

خرید و فروش عمده تری کلرواستیک اسید یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده تری کلرواستیک اسید بصورت مستقیم و عمده تری کلرواستیک اسید مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده تری کلرواستیک اسید میشوند . در روش دوم معاملات عمده تری کلرواستیک اسید ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی تری کلرواستیک اسید مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت تری کلرواستیک اسید و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت تری کلرواستیک اسید اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده تری کلرواستیک اسید واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده تری کلرواستیک اسید از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید تری کلرواستیک اسید را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش تری کلرواستیک اسید بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی تری کلرواستیک اسید برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو تری کلرواستیک اسید
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات تری کلرواستیک اسید

صادرات و واردات تری کلرواستیک اسید در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات تری کلرواستیک اسید در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات تری کلرواستیک اسید در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان تری کلرواستیک اسید را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانتری کلرواستیک اسید را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها تری کلرواستیک اسید

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید تری کلرواستیک اسید گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت تری کلرواستیک اسید تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی تری کلرواستیک اسید تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به تری کلرواستیک اسید و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل تری کلرواستیک اسید و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت تری کلرواستیک اسید در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه تری کلرواستیک اسید را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت تری کلرواستیک اسید میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت تری کلرواستیک اسید را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت تری کلرواستیک اسید بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز تری کلرواستیک اسید را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع تری کلرواستیک اسید مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا تری کلرواستیک اسید
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل تری کلرواستیک اسید
6- تعیین شرایط حمل و نقل تری کلرواستیک اسید
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا تری کلرواستیک اسید تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید تری کلرواستیک اسید ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه تری کلرواستیک اسید تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند تری کلرواستیک اسید را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد تری کلرواستیک اسید را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه تری کلرواستیک اسید را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده تری کلرواستیک اسید دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه تری کلرواستیک اسید در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم تری کلرواستیک اسید میتواند یکی از بهترین انواع تری کلرواستیک اسید را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) تری کلرواستیک اسید

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  تری کلرواستیک اسید را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز تری کلرواستیک اسید مورد نظر درج شده باشد .

فروش تری کلرواستیک اسید ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش تری کلرواستیک اسید ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله تری کلرواستیک اسید به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین تری کلرواستیک اسید صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری تری کلرواستیک اسید باید بتوانند تری کلرواستیک اسید صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات تری کلرواستیک اسید اقدام کنند . شایان ذکر است که تری کلرواستیک اسید بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال تری کلرواستیک اسید از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، تری کلرواستیک اسید نوع صادراتی باشد .

فروش تری کلرواستیک اسید مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن تری کلرواستیک اسید مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای تری کلرواستیک اسید میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش تری کلرواستیک اسید با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین تری کلرواستیک اسید با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.