اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت اکسید گرافن تک لایه

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی اکسید گرافن تک لایه

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم اکسید گرافن تک لایه گسترده ترین شبکه تجارت اکسید گرافن تک لایه را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی اکسید گرافن تک لایه از قبیل تامین عمده اکسید گرافن تک لایه ، خرید عمده اکسید گرافن تک لایه ، فروش عمده اکسید گرافن تک لایه ، صادرات و واردات مستقیم اکسید گرافن تک لایه ، انبارداری اکسید گرافن تک لایه ، نگهداری و بسته بندی اکسید گرافن تک لایه و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با اکسید گرافن تک لایه را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش اکسید گرافن تک لایه با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت اکسید گرافن تک لایه میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم اکسید گرافن تک لایه

تقاضای تامین مستقیم اکسید گرافن تک لایه در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم اکسید گرافن تک لایه جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی اکسید گرافن تک لایه شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم اکسید گرافن تک لایه اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم اکسید گرافن تک لایه به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید گرافن تک لایه از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید گرافن تک لایه از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید گرافن تک لایه از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید گرافن تک لایه از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید گرافن تک لایه از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اکسید گرافن تک لایه از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده اکسید گرافن تک لایه

خرید و فروش عمده اکسید گرافن تک لایه یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده اکسید گرافن تک لایه بصورت مستقیم و عمده اکسید گرافن تک لایه مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده اکسید گرافن تک لایه میشوند . در روش دوم معاملات عمده اکسید گرافن تک لایه ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی اکسید گرافن تک لایه مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت اکسید گرافن تک لایه و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت اکسید گرافن تک لایه اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده اکسید گرافن تک لایه واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده اکسید گرافن تک لایه از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید اکسید گرافن تک لایه را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش اکسید گرافن تک لایه بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی اکسید گرافن تک لایه برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو اکسید گرافن تک لایه
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات اکسید گرافن تک لایه

صادرات و واردات اکسید گرافن تک لایه در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات اکسید گرافن تک لایه در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات اکسید گرافن تک لایه در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان اکسید گرافن تک لایه را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگاناکسید گرافن تک لایه را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها اکسید گرافن تک لایه

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید اکسید گرافن تک لایه گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت اکسید گرافن تک لایه تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی اکسید گرافن تک لایه تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به اکسید گرافن تک لایه و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل اکسید گرافن تک لایه و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت اکسید گرافن تک لایه در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه اکسید گرافن تک لایه را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت اکسید گرافن تک لایه میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت اکسید گرافن تک لایه را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت اکسید گرافن تک لایه بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز اکسید گرافن تک لایه را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع اکسید گرافن تک لایه مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا اکسید گرافن تک لایه
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل اکسید گرافن تک لایه
6- تعیین شرایط حمل و نقل اکسید گرافن تک لایه
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا اکسید گرافن تک لایه تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید اکسید گرافن تک لایه ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه اکسید گرافن تک لایه تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند اکسید گرافن تک لایه را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد اکسید گرافن تک لایه را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه اکسید گرافن تک لایه را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده اکسید گرافن تک لایه دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه اکسید گرافن تک لایه در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم اکسید گرافن تک لایه میتواند یکی از بهترین انواع اکسید گرافن تک لایه را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) اکسید گرافن تک لایه

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  اکسید گرافن تک لایه را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز اکسید گرافن تک لایه مورد نظر درج شده باشد .

فروش اکسید گرافن تک لایه ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش اکسید گرافن تک لایه ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله اکسید گرافن تک لایه به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین اکسید گرافن تک لایه صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری اکسید گرافن تک لایه باید بتوانند اکسید گرافن تک لایه صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات اکسید گرافن تک لایه اقدام کنند . شایان ذکر است که اکسید گرافن تک لایه بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال اکسید گرافن تک لایه از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، اکسید گرافن تک لایه نوع صادراتی باشد .

فروش اکسید گرافن تک لایه مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن اکسید گرافن تک لایه مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای اکسید گرافن تک لایه میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش اکسید گرافن تک لایه با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین اکسید گرافن تک لایه با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.