اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت استات روی 2آبه

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی استات روی 2آبه

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم استات روی 2آبه گسترده ترین شبکه تجارت استات روی 2آبه را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی استات روی 2آبه از قبیل تامین عمده استات روی 2آبه ، خرید عمده استات روی 2آبه ، فروش عمده استات روی 2آبه ، صادرات و واردات مستقیم استات روی 2آبه ، انبارداری استات روی 2آبه ، نگهداری و بسته بندی استات روی 2آبه و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با استات روی 2آبه را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش استات روی 2آبه با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت استات روی 2آبه میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم استات روی 2آبه

تقاضای تامین مستقیم استات روی 2آبه در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم استات روی 2آبه جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی استات روی 2آبه شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم استات روی 2آبه اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم استات روی 2آبه به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان استات روی 2آبه از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان استات روی 2آبه از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان استات روی 2آبه از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان استات روی 2آبه از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان استات روی 2آبه از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان استات روی 2آبه از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده استات روی 2آبه

خرید و فروش عمده استات روی 2آبه یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده استات روی 2آبه بصورت مستقیم و عمده استات روی 2آبه مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده استات روی 2آبه میشوند . در روش دوم معاملات عمده استات روی 2آبه ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی استات روی 2آبه مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت استات روی 2آبه و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت استات روی 2آبه اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده استات روی 2آبه واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده استات روی 2آبه از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید استات روی 2آبه را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش استات روی 2آبه بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی استات روی 2آبه برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو استات روی 2آبه
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات استات روی 2آبه

صادرات و واردات استات روی 2آبه در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات استات روی 2آبه در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات استات روی 2آبه در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان استات روی 2آبه را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگاناستات روی 2آبه را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها استات روی 2آبه

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید استات روی 2آبه گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت استات روی 2آبه تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی استات روی 2آبه تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به استات روی 2آبه و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل استات روی 2آبه و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت استات روی 2آبه در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه استات روی 2آبه را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت استات روی 2آبه میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت استات روی 2آبه را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت استات روی 2آبه بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز استات روی 2آبه را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع استات روی 2آبه مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا استات روی 2آبه
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل استات روی 2آبه
6- تعیین شرایط حمل و نقل استات روی 2آبه
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا استات روی 2آبه تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید استات روی 2آبه ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه استات روی 2آبه تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند استات روی 2آبه را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد استات روی 2آبه را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه استات روی 2آبه را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده استات روی 2آبه دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه استات روی 2آبه در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم استات روی 2آبه میتواند یکی از بهترین انواع استات روی 2آبه را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) استات روی 2آبه

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  استات روی 2آبه را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز استات روی 2آبه مورد نظر درج شده باشد .

فروش استات روی 2آبه ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش استات روی 2آبه ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله استات روی 2آبه به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین استات روی 2آبه صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری استات روی 2آبه باید بتوانند استات روی 2آبه صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات استات روی 2آبه اقدام کنند . شایان ذکر است که استات روی 2آبه بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال استات روی 2آبه از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، استات روی 2آبه نوع صادراتی باشد .

فروش استات روی 2آبه مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن استات روی 2آبه مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای استات روی 2آبه میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش استات روی 2آبه با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین استات روی 2آبه با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.