اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت اتیلن گلیکول

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی اتیلن گلیکول

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم اتیلن گلیکول گسترده ترین شبکه تجارت اتیلن گلیکول را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی اتیلن گلیکول از قبیل تامین عمده اتیلن گلیکول ، خرید عمده اتیلن گلیکول ، فروش عمده اتیلن گلیکول ، صادرات و واردات مستقیم اتیلن گلیکول ، انبارداری اتیلن گلیکول ، نگهداری و بسته بندی اتیلن گلیکول و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با اتیلن گلیکول را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش اتیلن گلیکول با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت اتیلن گلیکول میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم اتیلن گلیکول

تقاضای تامین مستقیم اتیلن گلیکول در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم اتیلن گلیکول جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی اتیلن گلیکول شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم اتیلن گلیکول اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم اتیلن گلیکول به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اتیلن گلیکول از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اتیلن گلیکول از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اتیلن گلیکول از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اتیلن گلیکول از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اتیلن گلیکول از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اتیلن گلیکول از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده اتیلن گلیکول

خرید و فروش عمده اتیلن گلیکول یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده اتیلن گلیکول بصورت مستقیم و عمده اتیلن گلیکول مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده اتیلن گلیکول میشوند . در روش دوم معاملات عمده اتیلن گلیکول ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی اتیلن گلیکول مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت اتیلن گلیکول و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت اتیلن گلیکول اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده اتیلن گلیکول واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده اتیلن گلیکول از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید اتیلن گلیکول را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش اتیلن گلیکول بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی اتیلن گلیکول برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو اتیلن گلیکول
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات اتیلن گلیکول

صادرات و واردات اتیلن گلیکول در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات اتیلن گلیکول در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات اتیلن گلیکول در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان اتیلن گلیکول را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگاناتیلن گلیکول را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها اتیلن گلیکول

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید اتیلن گلیکول گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت اتیلن گلیکول تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی اتیلن گلیکول تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به اتیلن گلیکول و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل اتیلن گلیکول و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت اتیلن گلیکول در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه اتیلن گلیکول را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت اتیلن گلیکول میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت اتیلن گلیکول را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت اتیلن گلیکول بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز اتیلن گلیکول را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع اتیلن گلیکول مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا اتیلن گلیکول
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل اتیلن گلیکول
6- تعیین شرایط حمل و نقل اتیلن گلیکول
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا اتیلن گلیکول تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید اتیلن گلیکول ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه اتیلن گلیکول تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند اتیلن گلیکول را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد اتیلن گلیکول را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه اتیلن گلیکول را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده اتیلن گلیکول دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه اتیلن گلیکول در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم اتیلن گلیکول میتواند یکی از بهترین انواع اتیلن گلیکول را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) اتیلن گلیکول

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  اتیلن گلیکول را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز اتیلن گلیکول مورد نظر درج شده باشد .

فروش اتیلن گلیکول ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش اتیلن گلیکول ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله اتیلن گلیکول به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین اتیلن گلیکول صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری اتیلن گلیکول باید بتوانند اتیلن گلیکول صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات اتیلن گلیکول اقدام کنند . شایان ذکر است که اتیلن گلیکول بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال اتیلن گلیکول از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، اتیلن گلیکول نوع صادراتی باشد .

فروش اتیلن گلیکول مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن اتیلن گلیکول مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای اتیلن گلیکول میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش اتیلن گلیکول با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین اتیلن گلیکول با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.