اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت آینه آلومینیومی

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی آینه آلومینیومی

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم آینه آلومینیومی گسترده ترین شبکه تجارت آینه آلومینیومی را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی آینه آلومینیومی از قبیل تامین عمده آینه آلومینیومی ، خرید عمده آینه آلومینیومی ، فروش عمده آینه آلومینیومی ، صادرات و واردات مستقیم آینه آلومینیومی ، انبارداری آینه آلومینیومی ، نگهداری و بسته بندی آینه آلومینیومی و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با آینه آلومینیومی را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش آینه آلومینیومی با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت آینه آلومینیومی میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین آینه آلومینیومی:

تامین مستقیم آینه آلومینیومی

تقاضای تامین مستقیم آینه آلومینیومی در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم آینه آلومینیومی جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی آینه آلومینیومی شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم آینه آلومینیومی اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم آینه آلومینیومی به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آینه آلومینیومی از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آینه آلومینیومی از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آینه آلومینیومی از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آینه آلومینیومی از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آینه آلومینیومی از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آینه آلومینیومی از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده آینه آلومینیومی

خرید و فروش عمده آینه آلومینیومی یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده آینه آلومینیومی بصورت مستقیم و عمده آینه آلومینیومی مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده آینه آلومینیومی میشوند . در روش دوم معاملات عمده آینه آلومینیومی ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی آینه آلومینیومی مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت آینه آلومینیومی و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت آینه آلومینیومی اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده آینه آلومینیومی واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده آینه آلومینیومی از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید آینه آلومینیومی را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش آینه آلومینیومی بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی آینه آلومینیومی برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو آینه آلومینیومی
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات آینه آلومینیومی

صادرات و واردات آینه آلومینیومی در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات آینه آلومینیومی در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات آینه آلومینیومی در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان آینه آلومینیومی را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانآینه آلومینیومی را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها آینه آلومینیومی

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید آینه آلومینیومی گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت آینه آلومینیومی تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی آینه آلومینیومی تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به آینه آلومینیومی و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل آینه آلومینیومی و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت آینه آلومینیومی در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه آینه آلومینیومی را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت آینه آلومینیومی میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت آینه آلومینیومی را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت آینه آلومینیومی بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز آینه آلومینیومی را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع آینه آلومینیومی مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا آینه آلومینیومی
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل آینه آلومینیومی
6- تعیین شرایط حمل و نقل آینه آلومینیومی
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا آینه آلومینیومی تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید آینه آلومینیومی ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه آینه آلومینیومی تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند آینه آلومینیومی را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد آینه آلومینیومی را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه آینه آلومینیومی را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده آینه آلومینیومی دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه آینه آلومینیومی در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم آینه آلومینیومی میتواند یکی از بهترین انواع آینه آلومینیومی را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه آینه آلومینیومی به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
آینه آلومینیومی
آینه آلومینیومی
آینه آلومینیومی
آینه آلومینیومی

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) آینه آلومینیومی

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  آینه آلومینیومی را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز آینه آلومینیومی مورد نظر درج شده باشد .

فروش آینه آلومینیومی ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش آینه آلومینیومی ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله آینه آلومینیومی به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین آینه آلومینیومی صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری آینه آلومینیومی باید بتوانند آینه آلومینیومی صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات آینه آلومینیومی اقدام کنند . شایان ذکر است که آینه آلومینیومی بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال آینه آلومینیومی از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، آینه آلومینیومی نوع صادراتی باشد .

فروش آینه آلومینیومی مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن آینه آلومینیومی مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای آینه آلومینیومی میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش آینه آلومینیومی با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین آینه آلومینیومی با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.