اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت آمونیوم کلراید(نشادر)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی آمونیوم کلراید(نشادر)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم آمونیوم کلراید(نشادر) گسترده ترین شبکه تجارت آمونیوم کلراید(نشادر) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی آمونیوم کلراید(نشادر) از قبیل تامین عمده آمونیوم کلراید(نشادر) ، خرید عمده آمونیوم کلراید(نشادر) ، فروش عمده آمونیوم کلراید(نشادر) ، صادرات و واردات مستقیم آمونیوم کلراید(نشادر) ، انبارداری آمونیوم کلراید(نشادر) ، نگهداری و بسته بندی آمونیوم کلراید(نشادر) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با آمونیوم کلراید(نشادر) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش آمونیوم کلراید(نشادر) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت آمونیوم کلراید(نشادر) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم آمونیوم کلراید(نشادر)

تقاضای تامین مستقیم آمونیوم کلراید(نشادر) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم آمونیوم کلراید(نشادر) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی آمونیوم کلراید(نشادر) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم آمونیوم کلراید(نشادر) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم آمونیوم کلراید(نشادر) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم کلراید(نشادر) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم کلراید(نشادر) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم کلراید(نشادر) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم کلراید(نشادر) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم کلراید(نشادر) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم کلراید(نشادر) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده آمونیوم کلراید(نشادر)

خرید و فروش عمده آمونیوم کلراید(نشادر) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده آمونیوم کلراید(نشادر) بصورت مستقیم و عمده آمونیوم کلراید(نشادر) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده آمونیوم کلراید(نشادر) میشوند . در روش دوم معاملات عمده آمونیوم کلراید(نشادر) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی آمونیوم کلراید(نشادر) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت آمونیوم کلراید(نشادر) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت آمونیوم کلراید(نشادر) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده آمونیوم کلراید(نشادر) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده آمونیوم کلراید(نشادر) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید آمونیوم کلراید(نشادر) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش آمونیوم کلراید(نشادر) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی آمونیوم کلراید(نشادر) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو آمونیوم کلراید(نشادر)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات آمونیوم کلراید(نشادر)

صادرات و واردات آمونیوم کلراید(نشادر) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات آمونیوم کلراید(نشادر) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات آمونیوم کلراید(نشادر) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان آمونیوم کلراید(نشادر) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانآمونیوم کلراید(نشادر) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها آمونیوم کلراید(نشادر)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید آمونیوم کلراید(نشادر) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت آمونیوم کلراید(نشادر) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی آمونیوم کلراید(نشادر) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به آمونیوم کلراید(نشادر) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل آمونیوم کلراید(نشادر) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت آمونیوم کلراید(نشادر) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه آمونیوم کلراید(نشادر) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت آمونیوم کلراید(نشادر) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت آمونیوم کلراید(نشادر) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت آمونیوم کلراید(نشادر) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز آمونیوم کلراید(نشادر) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع آمونیوم کلراید(نشادر) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا آمونیوم کلراید(نشادر)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل آمونیوم کلراید(نشادر)
6- تعیین شرایط حمل و نقل آمونیوم کلراید(نشادر)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا آمونیوم کلراید(نشادر) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید آمونیوم کلراید(نشادر) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه آمونیوم کلراید(نشادر) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند آمونیوم کلراید(نشادر) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد آمونیوم کلراید(نشادر) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه آمونیوم کلراید(نشادر) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده آمونیوم کلراید(نشادر) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه آمونیوم کلراید(نشادر) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم آمونیوم کلراید(نشادر) میتواند یکی از بهترین انواع آمونیوم کلراید(نشادر) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) آمونیوم کلراید(نشادر)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  آمونیوم کلراید(نشادر) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز آمونیوم کلراید(نشادر) مورد نظر درج شده باشد .

فروش آمونیوم کلراید(نشادر) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش آمونیوم کلراید(نشادر) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله آمونیوم کلراید(نشادر) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین آمونیوم کلراید(نشادر) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری آمونیوم کلراید(نشادر) باید بتوانند آمونیوم کلراید(نشادر) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات آمونیوم کلراید(نشادر) اقدام کنند . شایان ذکر است که آمونیوم کلراید(نشادر) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال آمونیوم کلراید(نشادر) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، آمونیوم کلراید(نشادر) نوع صادراتی باشد .

فروش آمونیوم کلراید(نشادر) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن آمونیوم کلراید(نشادر) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای آمونیوم کلراید(نشادر) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش آمونیوم کلراید(نشادر) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین آمونیوم کلراید(نشادر) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.