اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) گسترده ترین شبکه تجارت آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) از قبیل تامین عمده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) ، خرید عمده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) ، فروش عمده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) ، صادرات و واردات مستقیم آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) ، انبارداری آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) ، نگهداری و بسته بندی آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)

تقاضای تامین مستقیم آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)

خرید و فروش عمده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) بصورت مستقیم و عمده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) میشوند . در روش دوم معاملات عمده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)

صادرات و واردات آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانآمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)
6- تعیین شرایط حمل و نقل آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) میتواند یکی از بهترین انواع آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) مورد نظر درج شده باشد .

فروش آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) باید بتوانند آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) اقدام کنند . شایان ذکر است که آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) نوع صادراتی باشد .

فروش آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین آمونیوم هیدروژن کربنات(آمونیوم بی کربنات) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.