🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...

بازرگانی و تامین آسفالت سرد

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم آسفالت سرد با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده آسفالت سرد ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی آسفالت سرد

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم آسفالت سرد وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین آسفالت سرد:

تامین مستقیم آسفالت سرد

تقاضای تامین مستقیم آسفالت سرد در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم آسفالت سرد جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی آسفالت سرد شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم آسفالت سرد اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم آسفالت سرد به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آسفالت سرد از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آسفالت سرد از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آسفالت سرد از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آسفالت سرد از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آسفالت سرد از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آسفالت سرد از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده آسفالت سرد

خرید و فروش عمده آسفالت سرد یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده آسفالت سرد بصورت مستقیم و عمده آسفالت سرد مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده آسفالت سرد میشوند . در روش دوم معاملات عمده آسفالت سرد ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی آسفالت سرد مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت آسفالت سرد و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت آسفالت سرد اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده آسفالت سرد واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده آسفالت سرد از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید آسفالت سرد را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش آسفالت سرد بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی آسفالت سرد برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو آسفالت سرد
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات آسفالت سرد

صادرات و واردات آسفالت سرد در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات آسفالت سرد در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات آسفالت سرد در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان آسفالت سرد را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانآسفالت سرد را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها آسفالت سرد

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید آسفالت سرد گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت آسفالت سرد تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی آسفالت سرد تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به آسفالت سرد و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل آسفالت سرد و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت آسفالت سرد در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه آسفالت سرد را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت آسفالت سرد میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت آسفالت سرد را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت آسفالت سرد بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز آسفالت سرد را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع آسفالت سرد مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا آسفالت سرد
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل آسفالت سرد
6- تعیین شرایط حمل و نقل آسفالت سرد
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا آسفالت سرد تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید آسفالت سرد ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه آسفالت سرد تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند آسفالت سرد را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد آسفالت سرد را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه آسفالت سرد را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده آسفالت سرد دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه آسفالت سرد در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم آسفالت سرد میتواند یکی از بهترین انواع آسفالت سرد را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه آسفالت سرد به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
آسفالت سرد
آسفالت سرد
آسفالت سرد
آسفالت سرد

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) آسفالت سرد

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  آسفالت سرد را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز آسفالت سرد مورد نظر درج شده باشد .

فروش آسفالت سرد ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش آسفالت سرد ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله آسفالت سرد به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین آسفالت سرد صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری آسفالت سرد باید بتوانند آسفالت سرد صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات آسفالت سرد اقدام کنند . شایان ذکر است که آسفالت سرد بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال آسفالت سرد از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، آسفالت سرد نوع صادراتی باشد .

فروش آسفالت سرد مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن آسفالت سرد مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای آسفالت سرد میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش آسفالت سرد با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین آسفالت سرد با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

جدول محتـــــــــــــوا :

تجارتـــــــــــــــــــــــ انواع کالاهای ساختمانی

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات اقلام ساختمانی وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول درباره تجارت کالاهای ساختمانی

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات آسفالت سرد وریـــــــــــــــــــــا