🔔 اطلاعیه : فراخوان تامین اقلام صادراتی در حوزه صنعت نساجی ، صنایع دستی ، صنایع معدنی و بهداشتی ...
[wikiwordpress] :

بازرگانی و تامین آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)

  امتیاز 2405 (5/5)  
0 / 5

Your page rank:

مرکز توسعه تجارتــــــــ جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) با تشکیل گسترده ترین شبکه تجاری خود در 130 کشور کلیه خدمات بازرگانی کلان و خرد از قبیل تامین عمده آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) ، خرید و فروش ، صادرات و واردات مستقیم ، انبارداری ، نگهداری و بسته بندی و .... را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد .

پاسخگویـــــــــــی 24H
واحد پشتیبانی و پاسخگویی برخط
شبکـــــــــــــــــه جهانی
بیش از 34 شعبه در سراسر جهان
رتبـــــــــــــه MQFL
واحد نمونه در صادرات و واردات
130.000 سفـــــــــــارش
130 هزار سفارش تامین کالا

بــــــــــــازرگانی آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)

VERIA COMMERCE

تامین کننده مستقیم آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) وریـــــــــــــــــــــا

جدول محتـــــــــــــوا :

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی):

تامین مستقیم آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)

تقاضای تامین مستقیم آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)

خرید و فروش عمده آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) بصورت مستقیم و عمده آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) میشوند . در روش دوم معاملات عمده آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)

صادرات و واردات آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانآجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)
6- تعیین شرایط حمل و نقل آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) میتواند یکی از بهترین انواع آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)
آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)
آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)
آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) مورد نظر درج شده باشد .

فروش آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) باید بتوانند آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) اقدام کنند . شایان ذکر است که آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) نوع صادراتی باشد .

فروش آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

جدول محتـــــــــــــوا :

تجارتـــــــــــــــــــــــ انواع کالاهای ساختمانی

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات اقلام ساختمانی وریـــــــــــــــــــــا

سوالات متداول درباره تجارت کالاهای ساختمانی

VERIA COMMERCE

صادرات و واردات آجر معمولی (آجر فشاری، آجر سفید و آجر قزاقی) وریـــــــــــــــــــــا

خدمات بازرگانی وریا شامل چه مواردی است؟

خدمات بازرگانی وریا شامل تامین مستقیم کالا ، صادرات و واردات کالا ، انبارداری ، حمل و نقل بین المللی و … است.

چطور میتوانم در زمینه تامین کالا با بازرگانی وریا همکاری کنم؟

در صورتیکه شما تولید کننده مستقیم یک کالا و محصول هستید میتوانید جهت فروش مستقیم کالا و محصول خود با ما تماس بگیرید.

نحوه همکاری بازرگانی با اشخاص واسط چگونه است؟

درصورتیکه که شما بعنوان یک واسط یا دلال قصد همکاری با این بازرگانی را دارید ، میتوانید درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید و وارد قرارداد مستقیم با ما شوید.

ساعات کاری بازرگانی وریا چگونه است؟

ساعات کاری موسسه همه روزه از ساعت 7 صبح لغایت 20:00 میباشد.

شعب و نمایندگی های فعال بازرگانی وریا در کجا قرار دارند؟

بازرگانی وریا در حال حاضر در 36 کشور دفاتر فعال دارد.

چگونه میتوان سفارشات تجاری را ثبت نمود؟

شما میبایست در ابتدا درخواست استعلام قیمت خود را از طریق وب سایت ثبت نموده و پس از دریافت استعلام سفارش خود را ثبت نهایی نمایید.

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی چطور اقدام کنید؟

برای ثبت سفارش کالاهای بازرگانی میتوانید از طریق صفحه ثبت سفارش ، فرم مربوطه را تکمیل نمایید.

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی چه مدت است؟

مدت زمان اعتبار استعلامات قیمتی از زمان صدور 24 ساعت میباشد.

بازرگانی وریا چه کالاهایی را میتواند تامین نماید؟

در حال حاضر بیش از 2000 کالای اساسی و بازرگانی از قبیل محصولات پتروشیمی ، مشتقات نفتی ، محصولات کشاورزی ، مواد اولیه ، تجهیزات صنعتی ، صنایع دستی و … در این بازرگانی تامین میشود.

چطور کالای مورد نیازم را توسط بازرگانی وریا تامین کنم؟

در ابتدا میبایست فرم استعلام قیمت را از این بخش تکمیل نموده و درخواست خود را برای کارشناسان ما ارسال نمایید. سپس درصورتیکه کالای مور نیاز شما توسط این مرکز قابل تامین باشد در مرحله بعد میتوانید نسبت به ثبت سفارش و تنظیم قرارداد اقدام نمایید.

سابقه فعالیت وریا چه مدت است؟

بازرگانی وریا از سال 1993 بصورت غیر رسمی و از سال 2002 بصورت رسمی فعالیت خود را در حوزه بازرگانی آغاز نمود.

چطور میتوان با بازرگانی وریا همکاری نمود؟

بمنظور همکاری با بازرگانی وریا در تمامی حوزه ها و ارسال درخواست همکاری میتوانید از این بخش تقاضای خود را برای واحد مربوطه ارسال نمایید. تمامی درخواست ها توسط واحد توسعه و حقوقی بررسی و ظرف مدت 48 ساعت به آنها پاسخ داده خواهد شد.