اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت آجر سفالی (بلوک سفالی)

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی آجر سفالی (بلوک سفالی)

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم آجر سفالی (بلوک سفالی) گسترده ترین شبکه تجارت آجر سفالی (بلوک سفالی) را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی آجر سفالی (بلوک سفالی) از قبیل تامین عمده آجر سفالی (بلوک سفالی) ، خرید عمده آجر سفالی (بلوک سفالی) ، فروش عمده آجر سفالی (بلوک سفالی) ، صادرات و واردات مستقیم آجر سفالی (بلوک سفالی) ، انبارداری آجر سفالی (بلوک سفالی) ، نگهداری و بسته بندی آجر سفالی (بلوک سفالی) و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با آجر سفالی (بلوک سفالی) را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش آجر سفالی (بلوک سفالی) با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت آجر سفالی (بلوک سفالی) میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

مراحل ثبت سفارش و تامین آجر سفالی (بلوک سفالی):

تامین مستقیم آجر سفالی (بلوک سفالی)

تقاضای تامین مستقیم آجر سفالی (بلوک سفالی) در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم آجر سفالی (بلوک سفالی) جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط های تجارت مصالح ساختمانی میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی آجر سفالی (بلوک سفالی) شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم آجر سفالی (بلوک سفالی) اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم آجر سفالی (بلوک سفالی) به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین کننده مصالح ساختمانی هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر سفالی (بلوک سفالی) از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر سفالی (بلوک سفالی) از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر سفالی (بلوک سفالی) از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر سفالی (بلوک سفالی) از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر سفالی (بلوک سفالی) از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آجر سفالی (بلوک سفالی) از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده آجر سفالی (بلوک سفالی)

خرید و فروش عمده آجر سفالی (بلوک سفالی) یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده آجر سفالی (بلوک سفالی) بصورت مستقیم و عمده آجر سفالی (بلوک سفالی) مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده آجر سفالی (بلوک سفالی) میشوند . در روش دوم معاملات عمده آجر سفالی (بلوک سفالی) ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی آجر سفالی (بلوک سفالی) مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت آجر سفالی (بلوک سفالی) و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت آجر سفالی (بلوک سفالی) اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده آجر سفالی (بلوک سفالی) واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده آجر سفالی (بلوک سفالی) از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید آجر سفالی (بلوک سفالی) را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش آجر سفالی (بلوک سفالی) بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی آجر سفالی (بلوک سفالی) برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو آجر سفالی (بلوک سفالی)
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات آجر سفالی (بلوک سفالی)

صادرات و واردات آجر سفالی (بلوک سفالی) در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات آجر سفالی (بلوک سفالی) در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات آجر سفالی (بلوک سفالی) در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان آجر سفالی (بلوک سفالی) را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانآجر سفالی (بلوک سفالی) را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند . بازرگانی وریا هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین و معتبر ترین مراکز تامین در این زمینه میباشد

قیمت و استعلام بها آجر سفالی (بلوک سفالی)

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید آجر سفالی (بلوک سفالی) گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت آجر سفالی (بلوک سفالی) تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی آجر سفالی (بلوک سفالی) تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به آجر سفالی (بلوک سفالی) و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل آجر سفالی (بلوک سفالی) و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت آجر سفالی (بلوک سفالی) در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه آجر سفالی (بلوک سفالی) را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت آجر سفالی (بلوک سفالی) میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت آجر سفالی (بلوک سفالی) را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت آجر سفالی (بلوک سفالی) بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز آجر سفالی (بلوک سفالی) را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع آجر سفالی (بلوک سفالی) مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا آجر سفالی (بلوک سفالی)
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل آجر سفالی (بلوک سفالی)
6- تعیین شرایط حمل و نقل آجر سفالی (بلوک سفالی)
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا آجر سفالی (بلوک سفالی) تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید آجر سفالی (بلوک سفالی) ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه آجر سفالی (بلوک سفالی) تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند آجر سفالی (بلوک سفالی) را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد آجر سفالی (بلوک سفالی) را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه آجر سفالی (بلوک سفالی) را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده آجر سفالی (بلوک سفالی) دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه آجر سفالی (بلوک سفالی) در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم آجر سفالی (بلوک سفالی) میتواند یکی از بهترین انواع آجر سفالی (بلوک سفالی) را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

- پرسش و پاسخ متداول
سوالات متداول در زمینه آجر سفالی (بلوک سفالی) به همراه پاسخ در این قسمت مطرح شده است و در دسترس مراجعه کنندگان وب سایت وریا و بازرگانان محترم قرار گرفته است .
آجر سفالی (بلوک سفالی)
آجر سفالی (بلوک سفالی)
آجر سفالی (بلوک سفالی)
آجر سفالی (بلوک سفالی)

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) آجر سفالی (بلوک سفالی)

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  آجر سفالی (بلوک سفالی) را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز آجر سفالی (بلوک سفالی) مورد نظر درج شده باشد .

فروش آجر سفالی (بلوک سفالی) ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش آجر سفالی (بلوک سفالی) ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله آجر سفالی (بلوک سفالی) به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین آجر سفالی (بلوک سفالی) صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری آجر سفالی (بلوک سفالی) باید بتوانند آجر سفالی (بلوک سفالی) صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات آجر سفالی (بلوک سفالی) اقدام کنند . شایان ذکر است که آجر سفالی (بلوک سفالی) بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال آجر سفالی (بلوک سفالی) از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، آجر سفالی (بلوک سفالی) نوع صادراتی باشد .

فروش آجر سفالی (بلوک سفالی) مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن آجر سفالی (بلوک سفالی) مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای آجر سفالی (بلوک سفالی) میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش آجر سفالی (بلوک سفالی) با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین آجر سفالی (بلوک سفالی) با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

فهرست مطالب :

فرم تقاضاس همکاری:

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.