اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت نانو ذرات گرافیت

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی نانو ذرات گرافیت

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم نانو ذرات گرافیت گسترده ترین شبکه تجارت نانو ذرات گرافیت را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی نانو ذرات گرافیت از قبیل تامین عمده نانو ذرات گرافیت ، خرید عمده نانو ذرات گرافیت ، فروش عمده نانو ذرات گرافیت ، صادرات و واردات مستقیم نانو ذرات گرافیت ، انبارداری نانو ذرات گرافیت ، نگهداری و بسته بندی نانو ذرات گرافیت و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با نانو ذرات گرافیت را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش نانو ذرات گرافیت با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت نانو ذرات گرافیت میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم نانو ذرات گرافیت

تقاضای تامین مستقیم نانو ذرات گرافیت در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم نانو ذرات گرافیت جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی نانو ذرات گرافیت شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم نانو ذرات گرافیت اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم نانو ذرات گرافیت به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانو ذرات گرافیت از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانو ذرات گرافیت از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانو ذرات گرافیت از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانو ذرات گرافیت از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانو ذرات گرافیت از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان نانو ذرات گرافیت از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده نانو ذرات گرافیت

خرید و فروش عمده نانو ذرات گرافیت یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده نانو ذرات گرافیت بصورت مستقیم و عمده نانو ذرات گرافیت مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده نانو ذرات گرافیت میشوند . در روش دوم معاملات عمده نانو ذرات گرافیت ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی نانو ذرات گرافیت مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت نانو ذرات گرافیت و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت نانو ذرات گرافیت اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده نانو ذرات گرافیت واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده نانو ذرات گرافیت از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید نانو ذرات گرافیت را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش نانو ذرات گرافیت بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی نانو ذرات گرافیت برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو نانو ذرات گرافیت
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات نانو ذرات گرافیت

صادرات و واردات نانو ذرات گرافیت در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات نانو ذرات گرافیت در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات نانو ذرات گرافیت در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان نانو ذرات گرافیت را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگاننانو ذرات گرافیت را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها نانو ذرات گرافیت

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید نانو ذرات گرافیت گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت نانو ذرات گرافیت تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی نانو ذرات گرافیت تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به نانو ذرات گرافیت و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل نانو ذرات گرافیت و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت نانو ذرات گرافیت در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه نانو ذرات گرافیت را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت نانو ذرات گرافیت میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت نانو ذرات گرافیت را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت نانو ذرات گرافیت بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز نانو ذرات گرافیت را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع نانو ذرات گرافیت مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا نانو ذرات گرافیت
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل نانو ذرات گرافیت
6- تعیین شرایط حمل و نقل نانو ذرات گرافیت
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا نانو ذرات گرافیت تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید نانو ذرات گرافیت ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه نانو ذرات گرافیت تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند نانو ذرات گرافیت را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد نانو ذرات گرافیت را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه نانو ذرات گرافیت را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده نانو ذرات گرافیت دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه نانو ذرات گرافیت در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم نانو ذرات گرافیت میتواند یکی از بهترین انواع نانو ذرات گرافیت را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) نانو ذرات گرافیت

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  نانو ذرات گرافیت را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز نانو ذرات گرافیت مورد نظر درج شده باشد .

فروش نانو ذرات گرافیت ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش نانو ذرات گرافیت ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله نانو ذرات گرافیت به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین نانو ذرات گرافیت صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری نانو ذرات گرافیت باید بتوانند نانو ذرات گرافیت صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات نانو ذرات گرافیت اقدام کنند . شایان ذکر است که نانو ذرات گرافیت بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال نانو ذرات گرافیت از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، نانو ذرات گرافیت نوع صادراتی باشد .

فروش نانو ذرات گرافیت مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن نانو ذرات گرافیت مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای نانو ذرات گرافیت میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش نانو ذرات گرافیت با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین نانو ذرات گرافیت با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.