اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت اسید گلوتامیک

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی اسید گلوتامیک

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم اسید گلوتامیک گسترده ترین شبکه تجارت اسید گلوتامیک را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی اسید گلوتامیک از قبیل تامین عمده اسید گلوتامیک ، خرید عمده اسید گلوتامیک ، فروش عمده اسید گلوتامیک ، صادرات و واردات مستقیم اسید گلوتامیک ، انبارداری اسید گلوتامیک ، نگهداری و بسته بندی اسید گلوتامیک و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با اسید گلوتامیک را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش اسید گلوتامیک با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت اسید گلوتامیک میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم اسید گلوتامیک

تقاضای تامین مستقیم اسید گلوتامیک در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم اسید گلوتامیک جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی اسید گلوتامیک شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم اسید گلوتامیک اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم اسید گلوتامیک به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اسید گلوتامیک از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اسید گلوتامیک از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اسید گلوتامیک از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اسید گلوتامیک از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اسید گلوتامیک از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان اسید گلوتامیک از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده اسید گلوتامیک

خرید و فروش عمده اسید گلوتامیک یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده اسید گلوتامیک بصورت مستقیم و عمده اسید گلوتامیک مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده اسید گلوتامیک میشوند . در روش دوم معاملات عمده اسید گلوتامیک ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی اسید گلوتامیک مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت اسید گلوتامیک و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت اسید گلوتامیک اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده اسید گلوتامیک واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده اسید گلوتامیک از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید اسید گلوتامیک را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش اسید گلوتامیک بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی اسید گلوتامیک برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو اسید گلوتامیک
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات اسید گلوتامیک

صادرات و واردات اسید گلوتامیک در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات اسید گلوتامیک در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات اسید گلوتامیک در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان اسید گلوتامیک را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگاناسید گلوتامیک را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها اسید گلوتامیک

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید اسید گلوتامیک گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت اسید گلوتامیک تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی اسید گلوتامیک تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به اسید گلوتامیک و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل اسید گلوتامیک و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت اسید گلوتامیک در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه اسید گلوتامیک را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت اسید گلوتامیک میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت اسید گلوتامیک را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت اسید گلوتامیک بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز اسید گلوتامیک را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع اسید گلوتامیک مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا اسید گلوتامیک
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل اسید گلوتامیک
6- تعیین شرایط حمل و نقل اسید گلوتامیک
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا اسید گلوتامیک تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید اسید گلوتامیک ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه اسید گلوتامیک تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند اسید گلوتامیک را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد اسید گلوتامیک را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه اسید گلوتامیک را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده اسید گلوتامیک دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه اسید گلوتامیک در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم اسید گلوتامیک میتواند یکی از بهترین انواع اسید گلوتامیک را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) اسید گلوتامیک

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  اسید گلوتامیک را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز اسید گلوتامیک مورد نظر درج شده باشد .

فروش اسید گلوتامیک ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش اسید گلوتامیک ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله اسید گلوتامیک به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین اسید گلوتامیک صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری اسید گلوتامیک باید بتوانند اسید گلوتامیک صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات اسید گلوتامیک اقدام کنند . شایان ذکر است که اسید گلوتامیک بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال اسید گلوتامیک از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، اسید گلوتامیک نوع صادراتی باشد .

فروش اسید گلوتامیک مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن اسید گلوتامیک مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای اسید گلوتامیک میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش اسید گلوتامیک با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین اسید گلوتامیک با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.