اطلاعیه سازمانی : تامین بیش از 320 قلم کالای اساسی بهمراه توزیع بیش از 80 قلم کالا از اواسط سال جاری

اطلاعیه تامین  بیش از 320 قلم کالای اساسی در بیش از 9 کشور اروپایی و اسیایی در سال 2022 بواسطه دپارتمان بازرگانی شرکت توسعه تجارت جهانی وریا 

تجارت آلومینیوم کلرید

[kkstarratings]

ارائه خدمات صادرات و واردات تامین مستقیم فروش عمده  خرید عمده و مستقیم استعلام بهای فوری ترابری و حمل و نقل برون مرزی آلومینیوم کلرید

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا به عنوان بزرگترین تامین کننده مستقیم آلومینیوم کلرید گسترده ترین شبکه تجارت آلومینیوم کلرید را تشکیل داده است ، این بازرگانی در حال حاضر کلیه خدمات بازرگانی آلومینیوم کلرید از قبیل تامین عمده آلومینیوم کلرید ، خرید عمده آلومینیوم کلرید ، فروش عمده آلومینیوم کلرید ، صادرات و واردات مستقیم آلومینیوم کلرید ، انبارداری آلومینیوم کلرید ، نگهداری و بسته بندی آلومینیوم کلرید و بطور کلی تمامی خدمات تجاری مرتبط با آلومینیوم کلرید را به عموم متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد . همچنین ثبت سفارش آلومینیوم کلرید با مشخصات فنی خصوصی و سفارشی در این مرکز تجاری امکان پذیر میباشد . بمنظور اخذ مشاوره در زمینه تجارت آلومینیوم کلرید میتوانید با کارشناسان بازرگانی وریا تماس حاصل نمایید.

به خانواده ما بپیوندید!
درج نام و عکس شما در لیست اعضای کمپانی و روزنامه و مجلات
اطلاعات بیشتر
چرا واسطه گری و دلالی؟
با همکاری با ما ضمن جلب رضایت بازرگانان از منافع مالی خود بهره مند شوید...
اطلاعات بیشتر
مشاوره تجاری لازم دارید؟
ما در تمام مراحل ثبت سفارش ، تامین و حمل همراه شما هستیم...
اطلاعات بیشتر
رتبه برتر

کسب رتبه برتر و نمونه صادرات و واردات کالا

شرکت مادر

شرکت مادر تخصصی در امور فرا بازرگانی کلان

مدیران برتر

مدیریت سازمانی و بهبود عملکرد در تجارت جهانی

فعالیت جهانی

ارائه خدمات بازرگانی مستقیم در سطح جهان

Whatsapp
Telegram
Email

مرکز توسعه تجارت جهانی وریا در سال 2008 و بواسطه جمعی از مدیران بازرگانی و تجار ارشد و پیشکسوتان چرخه تولید و مصرف تاسیس و پایه گذاری شد ، این کمپانی چند ملیتی از همان بدو تاسیس با هدف قرار دادن بازار تجارت بین المللی بعنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالاهای اساسی در بیش از 49 کشور شناخته شده است .  کمپانی وریا در سال 2006 با ارائه عمومی سهام خود در بازار بورس اروپا و آسیا توانست گستره خدمات خود را بیش از 13000 درصد رشد داده و همچنان بعنوان یکی از شرکت های بزرگ و سازمان یافته مادر خود را در عرصه جهانی مطرح نماید .

2022-reserved company 

بازرگانی وریا

فهرست مطالب

مراحل ثبت سفارش و تامین کالا:

تامین مستقیم آلومینیوم کلرید

تقاضای تامین مستقیم آلومینیوم کلرید در عرصه تجارت جهانی امری بدیهی و نیازمند بررسی های دقیق و تعاملات استراتژیک میباشد . بطور کلی پیدا کردن تامین کننده مستقیم آلومینیوم کلرید جدا از آنکه موجب کاهش اتلاف وقت ، انرژی و هزینه میشود با حذف دلال و یا بعبارتی واسط میتواند موجب تعدیل قیمت نهایی آلومینیوم کلرید شود و به شکل قابل توجهی در تعیین نرخ محصول و در نتیجه رضایت خریدار و رونق بازار تجارت مستقیم آلومینیوم کلرید اثر بگذارد . مقوله تامین مستقیم آلومینیوم کلرید به قدری حائز اهمیت بوده که میتوان گفت در تمامی سطوح بازرگانی اعم از تجارت درون مرزی یا برون مرزی ، پیدا کردن تامین کنندگان مستقیم یکی ار ارکان اصلی آن بازار به شمار می آید و همواره خریداران و فروشندگان بدنبال پیدا کردن این منابع ارزشمند هستند .
معمولا افرادی که بدنبال تامین گنندگان مستقیم هستند میتوانند از کانال های مختلف به اطلاعات تامین کنندگان دست پیدا کنند برخی از کانالهای جستجو تامین کنندگان عبارتند از :
1- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آلومینیوم کلرید از طریق اینترنت و مرورگر گوگل
2- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آلومینیوم کلرید از طریق شبکه های اجتمایی
3- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آلومینیوم کلرید از طریق ادارات و مراجع رسمی همچون اداره صنعت و معدن ، شهرک های صنعتی ، اتاق بازرگانی و ...
4- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آلومینیوم کلرید از طریق شبکه های اجتمایی
5- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آلومینیوم کلرید از طریق شرکت در نمایشگاه های تجاری و رویدادهای مرتبط
6- جستجو اطلاعات تامین کنندگان آلومینیوم کلرید از طریق مراجعه به جراید ، کتابهای دایرکتوری اطلاعات و ...

خرید و فروش عمده آلومینیوم کلرید

خرید و فروش عمده آلومینیوم کلرید یکی از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های تجاری بازرگانان بخصوص در بخش های بازرگانی برون مرزی به شمار می آید ، بطور کلی این عملیات به دو صورت انجام میشود . در حالت اول تولید کننده آلومینیوم کلرید بصورت مستقیم و عمده آلومینیوم کلرید مورد نیاز مصرف کننده را به خریدار اصلی میفروشد و تولید کننده و مصرف کننده مستقیما با یکدیگر وارد معامله خرید و فروش عمده آلومینیوم کلرید میشوند . در روش دوم معاملات عمده آلومینیوم کلرید ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده بواسطه ی افرادی شکل میگیرد که این بین بعنوان واسط و دلال عمل میکنند بطوریکه در ابتدا واسط طی قراردادی آلومینیوم کلرید مورد تقاضای مصرف کننده را از تولید کننده بصورت عمده تهیه میکند و سپس با افزایش درصدی قیمت آلومینیوم کلرید و فروش عمده آن به خریدار سود واسطه گری کسب میکند . باید توجه داشت استفاده از دلال ها در معاملات عمده تجارت آلومینیوم کلرید اغلب موجب بی اعتمادی و افزایش هزینه ها و در نهایت نارضایتی مصرف کنندگان نهایی میشود . تجارتخانه وریا توانسته با فروش مستقیم بیش از 1700 قلم کالای بازرگانی از جمله فروش عمده آلومینیوم کلرید واسط ها را از این میان حذف نماید و سود بیشتری عاید خریدار و فروشنده شود ، با تامین مستقیم و عمده آلومینیوم کلرید از بازرگانی وریا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های بی مورد به واسط های متعدد نیست و شما میتوانید آلومینیوم کلرید را با قیمت واقعی تهیه نمایید .
خرید و فروش آلومینیوم کلرید بصورت عمده مزایایی را هم برای فروشنده و هم برای خریدار در پی دارد که از جمله آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
1- افزایش سود برای فروشنده عمده
2- به صرفه بودن قیمت نهایی آلومینیوم کلرید برای خریدار
3- برنامه ریزی بلند مدت با توجه به حجم بالای دپو آلومینیوم کلرید
4- ایجاد ثبات نسبی قیمت در اقتصاد محلی و حتی جامعه
5- کاهش هزینه های جانبی

صادرات و واردات آلومینیوم کلرید

صادرات و واردات آلومینیوم کلرید در جهان در ابعاد وسیع تجاری در حال انجام است ، با توجه به حجم بالای صادرات و واردات آلومینیوم کلرید در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته  میتوان نتیجه گرفت حجم و میزان تقاضای این محصول بازرگانی روز به روز در حال افزایش بوده بطوریکه صادرات و واردات آلومینیوم کلرید در سال های اخیر تا چندین برابر افزایش یافته است . بررسی ها نشان میدهد که هم اکنون بزرگترین وارد کنندگان آلومینیوم کلرید را کشورهایی تشکیل میدهند که جزو لیست جهانی کشورهای اپوولو میباشند ، و نقطه مقابل آن بزرگترین صادر کنندگانآلومینیوم کلرید را کشورهایی تشکیل میدهند که در صدر جدول اپوولو قرار گرفته اند .

قیمت و استعلام بها آلومینیوم کلرید

از اولین گام های اصلی و آغازین برای خرید آلومینیوم کلرید گرفتن استعلام بها و قیمت آن است ، باید توجه داشته باشیم قیمت آلومینیوم کلرید تابع شرایط مختلف تغییر میکند ، عوام مختلفی بر قیمت نهایی آلومینیوم کلرید تاثیر گذار است از جمله این عوامل عبارت اند از جو اقتصادی حاکم بر جامعه ، گرایش مصرف کننده نسبت به آلومینیوم کلرید و میزان تقاضا ، نرخ ارز ، نوع بسته بندی و محل تحویل آلومینیوم کلرید و ..... که از رایج ترین عوامل تاثیر گذار و تعیین کننده قیمت آلومینیوم کلرید در بازار هستند. کلیه تجار و بازرگانان که قصد تهیه آلومینیوم کلرید را دارند به منظور اطلاع از آخرین قیمت آلومینیوم کلرید میتوانند در هر زمان درخواست استعلام بها خود را ثبت نمایند ، کارشناسان این مرکز در اسرع وقت آخرین و بروزترین و مناسب ترین قیمت آلومینیوم کلرید را به شما اعلام خواهند نمود .
عموما شرکتها و سازمان ها و بازرگانان خریدهای خود را در قالب استعلام بها انجام میدهند ، فرایند استعلام بها در برخی از مواقع بصورت شفاهی انجام میشود اما در تجارت هایی که بصورت کلان و بین المللی و در ابعاد بزرگتر انجام میشود ، لازم است که استعلام بها و بعبارتی فرایند گرفتن قیمت آلومینیوم کلرید بصورت مکتوب و طبق سیستمی مشخص و منظم انجام پذیرد ، این فرایند شامل تکمیل فرم های مشخص میباشد که پس از تکمیل تحویل تامین کننده مورد نظر میشود ، پس از آن تامین کننده فرم ها و مدارک خریدار را بررسی نموده و مطابق با آن قیمت روز آلومینیوم کلرید را اعلام میکند . کلیه این مکاتبات که از جانب خریدار آماده میشود به اختصار LOI نامیده میشوند و شامل موارد زیر میباشد .
1- اطلاعات هویتی و شناسایی و ارتباطی خریدار
2- اطلاعات مربوط به نوع آلومینیوم کلرید مانند مشخصات فنی
3- میزان و حجم مورد تقاضا آلومینیوم کلرید
4- شرایط پرداخت
5- تعیین شرایط تحویل آلومینیوم کلرید
6- تعیین شرایط حمل و نقل آلومینیوم کلرید
7- تاریخ ارائه درخواست
8- شرایط مرتبط با بیمه و ضمانت نامه ها
9- تعیین استانداردهای مورد نیاز و ...

بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده
بازرگانی صادرات و واردات تامین مستقیم کالا خرید و فروش عمده

از کجا آلومینیوم کلرید تهیه کنیم؟

برای تهیه و خرید آلومینیوم کلرید ابتدا میبایست نوع ، گرید و مشخصات مورد نظر خود را برای تهیه آلومینیوم کلرید تعیین نمایید و پس از تعیین انتظارات خود میبایست تامین کننده ای پیدا کنید که بتواند آلومینیوم کلرید را با کیفیت و مرغوبیت مناسب به شما ارائه دهد که این امر برای تجار و بازرگانان بسیار حائز اهمیت است . باید توجه داشته باشیم در روزگاری زندگی میکنیم که نمیتوان به راحتی اصل و فرع یا خوب و بد آلومینیوم کلرید را از هم تشخیص داد لذا به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مادی و غیر مادی میبایست از همان ابتدای امر که قصد خرید و تهیه آلومینیوم کلرید را داریم در انتخاب فروشنده و تامین کننده آلومینیوم کلرید دقت نماییم . یکی از معتبرترین مراکز خرید مستقیم و تهیه آلومینیوم کلرید در بازارهای داخلی و خارجی مراجعه به دفاتر توزیع و فروش عمده متعلق به شرکت مادر وریا است ، شرکت وریا بواسطه چند دهه تجربه و فعالیت در بازارهای تجاری بین المللی و تامین مستقیم آلومینیوم کلرید میتواند یکی از بهترین انواع آلومینیوم کلرید را برای شما تامین کرده و شما با خیال راحت میتوانید از خدمات بازرگانی این شرکت چندملیتی کمک بگیرید .

درخواست رسمی و کتبی ( LOI ) آلومینیوم کلرید

کلیه متقاضیان و بازرگانان و تجار گرامی که قصد ثبت سفارش و خرید  آلومینیوم کلرید را دارند میبایست درخواست خود را بصورت رسمی مکتوب ( LOI ) آماده نموده و به واحد بازرگانی شرکت ارسال نمایند ، لازم به ذکر است درخواست ثبت سفارش و خرید میبایست بطور کامل مطابق با نمونه ارائه شده در زیر تکمیل شود و لازم است در LOI ارسالی مشخصات کامل خریدار ، پل ارتباطی ، مشخصات فنی و آنالیز آلومینیوم کلرید مورد نظر درج شده باشد .

فروش آلومینیوم کلرید ارزان

فرایند دائمی پیدا کردن منابع معتبر فروش آلومینیوم کلرید ارزان با مناسب ترین قیمت یکی از اصلی ترین و مهمترین اهداف بازرگانان میباشد که در خصوص تحقق این امر شرکت وریا به تجار و بازرگانان متعهد بوده بطوریکه در تمام شرایط اقتصادی و ارزی این مرکز به مشتریان و شرکای تجاری خود این اطمینان را میدهد که کلیه اقلام و کالاهای بازرگانی تحت پوشش خود را از جمله آلومینیوم کلرید به مناسب ترین قیمت و مطابق با نرخ جهانی به شما ارائه نماید .

تامین آلومینیوم کلرید صادراتی

تجار و بازرگانان بین المللی برای انجام معاملات برون مرزی و بین کشوری آلومینیوم کلرید باید بتوانند آلومینیوم کلرید صادراتی بهمراه گواهی معتبر تامین نمایند تا بتوانند نسبت به صادرات و یا واردات آلومینیوم کلرید اقدام کنند . شایان ذکر است که آلومینیوم کلرید بدون گواهی صادراتی باعث بروز مشکلاتی برای تجار در هنگام انتقال آلومینیوم کلرید از مرز و گمرک میشود لذا لازم است برای هموار نمودن و جلوگیری از این مشکلات ، آلومینیوم کلرید نوع صادراتی باشد .

فروش آلومینیوم کلرید مرغوب و باکیفیت

پیدا نمودن آلومینیوم کلرید مرغوب و استاندارد برای خرید میتواند بخش اعظمی از وقت و انرژی بازرگانان را به خود اختصاص دهد چراکه کیفیت بالای آلومینیوم کلرید میتواند بصورت زنجیروار رضایت طرف های معامله و قشر وسیعی از زیرمجموعه های مردمی ، صنعتی و صنفی را تشکیل دهد از این رو ارائه و فورش آلومینیوم کلرید با کیفیت مناسب برای بازرگانان و مصرف کنندگان بسیار حائز اهمیت است که تامین آلومینیوم کلرید با کیفیت استاندارد و بالا در تعهد این شرکت میباشد .

  • Hidden

    فرم تماس سریع

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    Max. file size: 5 MB, Max. files: 4.